Košík

Název Typ Cena Počet Cena celkem
 
Celkem 0.00

Zavřít

Vysokoobrátkové mixéry

Dostatečné množství syrových pokrmů, připravovaných z čerstvých surovin, je důležitou součástí zdravého jídelníčku. Své tělo tak nejen zasytíte, ale také mu dodáte výživné látky, potřebné jednak jako zdroj energie a jednak pro stavbu a obnovu tkání a výživu buněk.

A právě kvalitní vysokoobrátkový mixér je pro syrovou kuchyni nezbytným pomocníkem. Používáme jej  doma nejen na koktejly, ale i na různé pomazánky, sladkosti a oříšková mléka či zmrzliny. Přístroj tedy musí umět dokonale "zkapalnět" tuhá vlákna zelené listové zeleniny, ořechy, syrovou kořenovou zeleninu a drobná semínka. Při výběru je důležitá vysoká rychlost otáček, možnost jejich nastavení, velká nádoba, nízké zahřívání (na teplotu do 42 stupňů, která nezničí výživné látky) a celkové kvalitní zpracování.

To vše nabízejí vysoce kvalitní mixéry G21 Perfect Smoothie.

G21 Perfect Smoothie

Kvalitní a výkonný multifunkční mixér G21 Perfect Smoothie zvládne kvalitně namixovat jakýkoliv druh potravy. Kromě mixování, míchání, drcení a sekání, zvládne bez problémů vyrábět ovocné přesnídávky pro malé děti, koktejly, dezerty, zmrzliny, smoothie, sorbety či pomazánky. Vzhledem k obrovskému výkonu a ostří mixovacích nožů, kterými je mixér vybaven, se perfektně hodí i pro přípravu RAW stravy.

Objem nádoby 2,5 l je plně dostačující pro veškerá použití. Samotná nádobka je vyrobena z velmi odolných materiálů tak, aby dokázala pracovat jak s horkými, tak i studenými potravinami. Materiál, z kterého je nádobka vyráběna, nezachytává vůni, ani chuť potravin, lze tedy v mixéru připravovat i domácí polévky či omáčky. Součástí balení je ergonomické šťouchadlo a víčko pro usnadnění manipulace s mixérem. Víčko je opatřeno nalévacím otvorem, který umožňuje pohodlné postupné přidávání potravin či jednotlivých surovin v průběhu mixování.

Základní specifikace: otáčky/min.: 1000 - 35000, objem nádoby: 2,5 l, výkon: 1500 W, hmotnost 5kg
Rozměry (š x h x v): 27,5 x 24 x 54,5 cm

G21 Perfect Smoothie bílýG21 Perfect Smoothie
bílý
 

G21 Perfect Smoothie bílý: 5499 Kč / 212 €

 

 

G21 Perfect Smoothie zelenýG21 Perfect Smoothie
zelený
 

G21 Perfect Smoothie zelený: 5499 Kč / 212 €

 

 

G21 Perfect Smoothie červenýG21 Perfect Smoothie
červený
 

G21 Perfect Smoothie červený: 5499 Kč / 212 €

 

 

Zpět na předchozí stranu

30 DNÍ záruka vrácení peněz
Pokud do 30 dnů od odeslání objednávky dojdete k závěru, že produkt pro Vás není vhodný a vrátíte mi jej neporušený zpět, nic se neděje. Peníze Vám vrátím v plné výši.

Copyright © 2017 Dobré oči [Institut pro lepší zrak]    -    Detoxy.cz Obchodní podmínky Vyrobeno firmou SEAL Communication | CMS - WebCore

Prohlášení: Informace obsažené na těchto stránkách jsou poskytovány s cílem šíření osvěty o zdravém životním stylu. Autor není lékař ani jiný zdravotní pracovník. Informace
nemají za cíl nahradit doporučení Vašeho lékaře, nejsou určeny k diagnóze ani léčení zdravotních problémů a nemocí ve smyslu zákona.
Máte-li zdravotní problémy, kontaktujte odborný zdravotní personál.

Údaje o společnosti: Tomáš Brouček, Chalabalova 1596/37, 155 00 Praha 5, IČ 76403122, DIČ CZ6803150816