Košík

Název Typ Cena Počet Cena celkem
 
Celkem 0.00

Zavřít

Jak se zbavit makulární degenerace?

Získejte ZDARMA E-KNIHU ve formátu PDF, která Vám vysvětlí, JAK SE MAKULÁRNÍ DEGENERACE ZBAVIT.

Na téměř 160 stránkách pochopíte příčiny vzniku onemocnění, získáte informace z vědeckých výzkumů, odpovím na řadu Vašich otázek a hlavně Vám vysvětlím principy postupu, který umožňuje nemoc zastavit a zvrátit.

Zadejte svůj email, na který Vám e-knihu ZDARMA zašlu.

Chci e-knihu ZDARMA

Makulární díra

V následujícím textu jsou zkušenosti některých klientů u diagnózy makulární díra.

Výsledkem je to, že se makulární díra sice nezacelila, ale nezvětšuje se, stav je stabilizovaný a klientům se subjektivně zlepšil zrak.

Dalším nezanedbatelným benefitem je také to, že se vyhnuli nemalým rizikům, které s sebou nese invazivní řešení tohoto problému. Nakonec i někteří lékaři potvrzují správnost této cesty.


 

Tománková Jarmila (61), makulární díra

Dobrý den Tomáši, čekala jsem na výsledek kontroly u očního, proto píšu až dnes.

Bála jsem se, že mě bude posílat na operaci - ale nestalo se tak. Konstatoval, že ke zhoršení nedošlo:-).
Tím lepším levým okem jsem viděla asi 4. řádek shora bez brýlí - to předtím bez brýlí nešlo.
A pravým okem s makulární dírou jsem s trochou úsilí viděla 2 horní řádky s brýlemi - předtím jsem neviděla ani to největší T. Podotýkám, že brýle (-3dioptrie) nenosím od 16.11.2015.

Takže za mne úspěch! Děkuji, že jste a za to, že jste výbornou inspirací nehodit flintu do žita. Přeji Vám a celé Vaší rodině klidné svátky a úspěšný rok 2016.
S pozdravem, Jarmila

 

Irena Němcová, makulární díra

18. 9. 2015
...Co se týče mého režimu, svojí životosprávu jsem změnila radikálně a jak říká můj manžel, zasáhl jste velmi výrazně do mého života. A určitě kladně , a i když se díra nezaceluje, musím přiznat, že jsem vám vděčná, právě za tu změnu a postoj k mé "nemoci".

Byli jsme v Alpách, já miluji chodit po horách a tak jsem tam tak krásně viděla a uvědomila jsem si, že kdybych byla šla na operaci, bylo by vše zmařeno a již nikdy bych možná neviděla dobře.

Nevím, asi bych na tu operaci také i bez vás nešla, děsilo mě to a nejsem zastáncem takovýchto řešení, ale asi bych měla strach, že něco prošvihnu, že se mi to zhorší atd. S vámi jsem v poho a dá se říci, že se mi to vlastně pořád trochu lepší, i když to není měřitelné. Tak jsem na jedné hoře asi 2440m nad mořem vysoké na vás s vděčností vzpomínala a dívala se na zasněžené ledovce v dáli, musel jste škytat, bylo to minulý týden.

Je zajímavé (nebo není?), že na horách (a letos jsem tam byla asi 4x), i když podstupuji určitou námahu spojenou s výstupem a chůzí, tak na těch horách vidím mnohem lépe než pak tady "dole" doma

27. 10. 2015
...Byla jsem opět v nemocnici (mám přátele, kterým leží na srdci mé zdraví a já vyjadřuji nespokojenost nad tím, jak neosobně a neadresně lékaři zacházejí s pacienty), tak jsem se dostala k jinému lékaři a ten mi konečně řekl něco rozumného a sice:

"Kdybych se podíval na snímek té díry, je to jasně na operaci. Ale pokud mluvím s vámi a vy říkáte, že nemáte příliš velké potíže, nevadí vám to v životě a přitom máte tak krátkozraké oko (před šedým zákalem 19 dioptrii), tak bych operaci nedoporučoval, protože by se to tomu oku asi nelíbilo, zašili bychom vám díru a oko kolem bychom asi rozhasili a moc byste nás nepochválila."

Takže kontroly, kdyby něco ozvat se atd.

Jinak subjektivně se mi zdá , že vidím lépe, i když čtu pořád stejně řádků. Je to všechno zvláštní, protože ta díra, tedy asi ten flíček, který díky tomu v zorném poli vidím, jak venku, tak na té mřížce, je stále menší, světlejší a chvílemi úplně neznatelný a díra je pořád stejná .

Komentář ke zkušenosti paní Ireny

Z výše uvedeného textu je zřejmé, že i když jsme díru nezacelili, zastavili jsme její zvětšování a hlavně jsme zlepšili stav ostatních buněk sítnice, které převzaly funkci těch, které jsou poškozené. Proto paní Irena vidí lépe, projasňuje a proostřuje se jí vidění, mizí ten černý flíček, který dříve viděla.

Irena začala kůru začátkem září 2014 a je dobré zmínit, že kůra byla na začátku trochu “degradovaná” dlouhou a náročnou dovolenou, kde nebylo možné dodržovat potřebná opatření a i psychicky to nebylo úplně v pohodě.

Po počátečním zlepšení se to pak na dovolené trochu zhoršilo, následně jsme některé kroky z terapie zopakovali a výsledek je až dodnes stabilizovaný tak, jak uvádí reference výše.

Klikněte na tento odkaz pro detailní informace o kůře Makulární degenerace PLUS

 Copyright © 2017 Dobré oči [Institut pro lepší zrak]    -    Detoxy.cz Obchodní podmínky Vyrobeno firmou SEAL Communication | CMS - WebCore

Prohlášení: Informace obsažené na těchto stránkách jsou poskytovány s cílem šíření osvěty o zdravém životním stylu. Autor není lékař ani jiný zdravotní pracovník. Informace
nemají za cíl nahradit doporučení Vašeho lékaře, nejsou určeny k diagnóze ani léčení zdravotních problémů a nemocí ve smyslu zákona.
Máte-li zdravotní problémy, kontaktujte odborný zdravotní personál.

Údaje o společnosti: Tomáš Brouček, Chalabalova 1596/37, 155 00 Praha 5, IČ 76403122, DIČ CZ6803150816

Zavřít

Chcete se ZBAVIT
makulární degenerace?

Získejte ZDARMA E-KNIHU ve formátu PDF, která Vám vysvětlí, JAK SE MAKULÁRNÍ DEGENERACE ZBAVIT.
Zbavte se makulární degenerace!

Zadejte svůj email, na který Vám e-knihu zašlu.