Košík

Název Typ Cena Počet Cena celkem
 
Celkem 0.00

Zavřít

Jak se zbavit makulární degenerace?

Získejte ZDARMA E-KNIHU ve formátu PDF, která Vám vysvětlí, JAK SE MAKULÁRNÍ DEGENERACE ZBAVIT.

Na téměř 160 stránkách pochopíte příčiny vzniku onemocnění, získáte informace z vědeckých výzkumů, odpovím na řadu Vašich otázek a hlavně Vám vysvětlím principy postupu, který umožňuje nemoc zastavit a zvrátit.

Zadejte svůj email, na který Vám e-knihu ZDARMA zašlu.

Chci e-knihu ZDARMA

Stargardtova (Bestova) nemoc

Stargardtova choroba je definována jako dědičná forma juvenilní makulární degenerace. Objevuje se obvykle před 20. rokem života, někdy i v pozdějším věku. Příznaky se objevují pozvolna, dochází k postupnému zhoršování zraku.

Onemocnění je přičítáno genům. Až donedávna propagované "centrální dogma" o nemožnosti změnit expresi genů je však dnes již překonané. Nové poznatky na poli epigenetiky ukazují nejen to, že expresi genu (tj. to, zda se gen projeví či nikoliv) je možné ovlivnit, ale dokonce to, že již aktivované geny je možné "vypnout" a ovlivnit tak budoucí zdravotní stav. Základními "nástroji" k ovlivňování genů jsou:

  • vnitřní prostředí těla
  • vnější prostředí
  • myšlenky

Strategie přístupu ke Stargardtově nemoci je tedy stejná, jako ke klasické věkem podmíněné makulární degeneraci: podpořit organismus v jeho přirozeném fungování, dodávat očím velké dávky antioxidantů, skutečné potraviny s dostatečnou výživovou hodnotou, a paralelně pracovat na psychosomatických faktorech.


 

Kateřina Dudová, Stargardt

Dobry den. Tak jsem byla na kontrole na ocnim. Cetla jsme lepe na dalku i na blizko o tri radky na stupnici a zlepseni je videt i na OCT. Lekarku jsem informovala o tom ze drzim kuru a dala ji i vase stranky – snad nevadi, je opravdu vstricna. Rikala ze ta strava je urcite dobra a ze prirodni lutein je lepsi nez ten v tabletach. Zlepseni mam tedy potvrzene zlepseni a pokracuji v leceni. Dekuji za neustalou podporu a zdravim Vas, Katka

 Copyright © 2017 Dobré oči [Institut pro lepší zrak]    -    Detoxy.cz Obchodní podmínky Vyrobeno firmou SEAL Communication | CMS - WebCore

Prohlášení: Informace obsažené na těchto stránkách jsou poskytovány s cílem šíření osvěty o zdravém životním stylu. Autor není lékař ani jiný zdravotní pracovník. Informace
nemají za cíl nahradit doporučení Vašeho lékaře, nejsou určeny k diagnóze ani léčení zdravotních problémů a nemocí ve smyslu zákona.
Máte-li zdravotní problémy, kontaktujte odborný zdravotní personál.

Údaje o společnosti: Tomáš Brouček, Chalabalova 1596/37, 155 00 Praha 5, IČ 76403122, DIČ CZ6803150816

Zavřít

Chcete se ZBAVIT
makulární degenerace?

Získejte ZDARMA E-KNIHU ve formátu PDF, která Vám vysvětlí, JAK SE MAKULÁRNÍ DEGENERACE ZBAVIT.
Zbavte se makulární degenerace!

Zadejte svůj email, na který Vám e-knihu zašlu.