Košík

Název Typ Cena Počet Cena celkem
 
Celkem 0.00

Zavřít

Z pohodlí svého domova

Abych mohl vyhovět všem zájemcům, poskytuji maximální množství informací prostřednictvím internetu v podobě e-knih ve formátu PDF, článků a videí. Zajímáte-li se o svůj zrak, využijte nejprve tyto informace zdarma.

Také moje produkty jsou připraveny tak, abyste je mohli využít z pohodlí svého domova. Obsahují detailní návod, provázejí Vás moje emaily s důležitými informacemi, v případě potřeby se na mě můžete kdykoliv obrátit prostřednictvím emailu, případně telefonu, rád poradím.

Osobní setkání

Pokud mě chcete navštívit osobně, je potřeba předem sjednat konkrétní termín. Máte tak jistotu, že nebudete čekat, přesně v dohodnutý čas budu připraven se Vám věnovat.

Pro sjednání termínu mě kontaktujte buď telefonicky na čísle (+420) 775 259 574, nebo emailem na adrese tomas.broucek@dobreoci.cz.

Pokud Vám telefon neberu, tak se věnuji klientům a vždy zavolám zpět na číslo, ze kterého jste volali.

Ceník

Klientům s makulární degenerací a šedým zákalem za schůzku neúčtuji nic, je zdarma.
V ostatních případech účtuji za schůzku 700 Kč / 27 €.

Platba

Platbu je možné provést POUZE BEZHOTOVOSTNĚ, hotovost nepřijímám. KONZULTACI SI PROSÍM OBJEDNEJTE v e-shopu pomocí tlačítka níže. Emailem obdržíte FAKTURU, podle které můžete ZAPLATIT na můj bankovní účet. Následně obdržíte elektronický POUKAZ, na kterém najdete mojí adresu, kontakty a na který si můžete poznačit dohodnutý termín schůzky.

Cena konzultace: 700 Kč / 27 €

 

 

 

Kde mě najdete

Najdete mě na adrese Na Výsluní 1457/23, 500 08 Hradec Králové (viz obrázek níže). Pod obrázkem naleznete instrukce ohledně příjezdu vlakem, autobusem a vozidlem. V případě potřeby mi zavolejte, nasměruji Vás. 

Příjezd vlakem nebo autobusem

Autobusové nádraží (nazývané v Hradci "Terminál HD") a vlakové nádraží se nacházejí v centru města v těsném vzájemném sousedství. Na Terminálu HD najděte zastávku trolejbusu č. 1 a jeďte do stanice Kluky. Odtud je ke mě 300 metrů, tedy asi 4 minuty pěší chůze, řiďte se mapkou níže (můžete v ní posouvat, zvětšovat, zmenšovat).

Do zastávky Kluky však jezdí trolejbus asi jen jednou za hodinu. Můžete jet také trolejbusem č. 1 nebo 2 do zastávky Nový Hradec Králové, odkud je ke mě pěšky 8 minut. Řiďte se mapkou níže.

Aktuální jízdní řád trolejbusů naleznete na www.idos.cz, vyberte jízdní řády města Hradec Králové.

Příjezd automobilem

Ulice Na Výsluní se nachází v části města zvané Nový Hradec Králové, nedaleko hvězdárny. Využijte navigaci ve vozidle nebo mapku níže. Parkování je možné buď přímo v ulici, která je poměrně úzká a plná parkujících vozidel. Vozidlo můžete zanechat také v ulici Prof.Smotlachy, K Biřičce nebo Hlavní.

Údaje o společnosti: Tomáš Brouček, Chalabalova 1596/37, 155 00 Praha 5, IČ 76403122, DIČ CZ6803150816