Košík

Název Typ Cena Počet Cena celkem
 
Celkem 0.00

Zavřít

E-kniha Desatero pro Vaše oči

Desatero pro Vaše oči

Získejte zdarma e-knihu s řadou důležitých tipů a rad pro Vaše oči a zrak!

Chci Desatero ZDARMA

 

Chcete se zbavit brýlí?

Asi 35 let jsem nosil silné brýle, -5 dioptrií na obou očích. Dnes již brýle nepotřebuji, můj zrak se zlepšil a já své zkušenosti předávám svým klientům. Zhubnul jsem 16 kilo a zlepšil svůj celkový zdravotní stav i psychiku, mentalitu a energii.

Dokázali to jiní, dokažte to také!

Nejlepší motivací jsou zkušenosti jiných klientů:

Dobrý den, před pár týdny jsem Vám psala ohledně Programu pro lepší zrak a teď v průběhu čtvrtého týdne programu se začínám blížit na poloviční hodnotu mých původních dioptrií. Původně jsem měla 8 dioptrií a nyní jsem na čtyřech:-). Cvičení není vždy snadné a člověk má z toho různé pocity, ale je to fantastický pocit chodit venku bez brýlí a uvědomovat si, co všechno člověk vidí. Taky děkuji za videa a materiály, které pravidelně posíláte. Rozhodně to pomáhá posilovat motivaci. Navíc je to dobrý způsob, jak působit na ostatní: přeposílám to rodině a přátelům, kteří též nosí brýle. Doufám, že je moje pokroky a Vaše materiály přesvědčí, aby se též pokusili si zrak zlepšit. Dnes se mi podařilo přesvědčit jednu svou studentku, aby se do zlepšení zraku pustila, tak doufám, že Vaše stránky navštíví a najde ten správný program pro sebe.

Děkuji za Vaši práci a odhodlání a až budu bez dioptrií, určitě Vám ještě napíšu :-)

Přeji pěkný večer, Radka Škarvadová, Praha

Jak se zbavit brýlí? Vyberte si produkt pro Vás!

V případě potřeby se na mě obraťte, rád Vám poradím!

Palming - proti únavě a pálení očí, pro ostřejší zrak

Účinná a snadná pomoc pro unavené a pálivé oči, syndrom suchého oka (normální stav zraku podporují též některé bylinné přípravky a doplňky stravy). Pomáhá předcházet dalšímu zhoršení zrakumůžete si dokonce svůj zrak zlepšit!

Metoda Palming Vám umožní:

 • zbavit se únavy a pálení očí
 • relaxovat oči a zrak po namáhavém dni
 • zbavit se kruhů pod očima
 • kompenzovat námahu, které jsou oči vystavovány například dlouhodobou prací na počítači, řízením vozidla nebo intenzivním čtením
 • předejít zhoršování zraku
 • zlepšit si zrak o 1-2 řádky za zrakové tabuli u lékaře


Obsahem CD jsou detailní instrukce k provádění palmingu a 4 skladby - dvě v délce 8 minut a dvě 17 minut. Pro dosažení co možná největšího účinku jsou dvě z uvedených skladeb doprovozené nejen hudbou, ale i mluveným slovem, dechovým cvičením a vizualizací. Nemusíte se nic učit ani si nic pamatovat. Technika palming na CD Vás příjemně povede od začátku až do konce. Pro svoji jednoduchost a účinnost je toto CD velmi vhodné opravdu pro každého!

Můžete zakoupit buď verzi na CD, nebo si Palming objednat v elektronické podobě ve formátu MP3, nahrávky Vám zašlu přímo do Vašeho počítače.

Cena: CD                               350 Kč / 14 €

 

 

Cena: download MP3           290 Kč / 11 €

 

Program pro lepší zrak

Program pro lepší zrak je DOMÁCÍ KURZ, který Vám umožní ZBAVIT SE DIOPTRIÍ a posléze své brýle zcela odložit. Co Vás v rámci tohoto kurzu čeká?

 • rozcvičíte oční svaly (ano, i to je důležité:-)
 • budete trénovat správné zaostřování
 • uvolníte napětí v očích a nervovém systému (oční nerv)
 • obnovíte pružnost oční čočky a procvičíte sval, který jí ovládá (ciliární sval)
 • uvolníte energii podél páteře, v oblasti trapézu a krku
 • budete trénovat koordinaci obou očí
 • využijete sílu vizualizace k mentální podpoře správného vidění
 • uvolníte uložené emoce a odbouráte stres

Proč si Program pro lepší zrak oblíbíte?

Odpověď je jednoduchá - má totiž pět P:

řipraven odborníky - využijete zkušenosti těch, kteří si sami zrak zlepšili a své osobní zkušenosti předávají dále.

ohodlně z domova - nemusíte nikam chodit ani jezdit. Sami si zvolíte, kdy budete zrak cvičit, z pohodlí Vašeho domova.

lán - každý den věnujete cvičení 20 minut dle jasně stanoveného plánu, který je rozepsán na 8 týdnů. Víte tedy přesně co máte dělat, nemusíte o tom přemýšlet.

ovede Vás - jednodušší to být nemůže - každý den si pustíte CD nahrávku, která Vás provede cvičením. Říkám tomu "domácí instruktor".

omůcky - všechny pomůcky (zrakové tabulky, sbíhavý provázek, CD) jsou součástí Programu pro lepší zrak, nemusíte nic shánět.

K Programu pro lepší zrak Vám přidám ZDARMA CD Palming, e-knihu Odložte brýle, prosím, a další hodnotné BONUSY!

Cena je zcela směšná ve srovnání s nákupem brýlí v oční optice.

Cena: 1490 Kč / 58 €

 

E-kniha Odložte brýle, prosím (PDF formát)

V této e-knize (formát PDF) se dozvíte, jak zrak souvisí s vaším životním stylem, povahou, výživou, zdravotním stavem, vašimi životními zkušenostmi a také myšlenkami. Neboť vše souvisí se vším a nic není bez důvodu. I vaše oční vada má svůj důvod. Zbavte se brýlí a změní se vám život v krásnější! 

Kniha obsahuje mnoho praktických rad a doporučení. Autorkou je moje žena a spoluzakladatelka stránek Dobreoci.cz Pavlína Broučková. Pavlína byla mým "průvodcem" v období několikaleté práce na zlepšování zraku a zkušenosti z tohoto zajímavého období promítla v této skvělé knize.

Cena: 260 Kč / 10 €

 

30 DNÍ záruka vrácení peněz
Pokud do 30 dnů od odeslání objednávky dojdete k závěru, že produkt pro Vás není vhodný a vrátíte mi jej neporušený zpět, nic se neděje. Peníze Vám vrátím v plné výši.

Copyright © 2017 Dobré oči [Institut pro lepší zrak]    -    Detoxy.cz Obchodní podmínky Vyrobeno firmou SEAL Communication | CMS - WebCore

Prohlášení: Informace obsažené na těchto stránkách jsou poskytovány s cílem šíření osvěty o zdravém životním stylu. Autor není lékař ani jiný zdravotní pracovník. Informace
nemají za cíl nahradit doporučení Vašeho lékaře, nejsou určeny k diagnóze ani léčení zdravotních problémů a nemocí ve smyslu zákona.
Máte-li zdravotní problémy, kontaktujte odborný zdravotní personál.

Údaje o společnosti: Tomáš Brouček, Chalabalova 1596/37, 155 00 Praha 5, IČ 76403122, DIČ CZ6803150816

Zavřít

Desatero pro Vaše oči

Získejte ZDARMA e-knihu s řadou důležitých tipů a rad pro Vaše oči a zrak. E-knihu zašlu na Váš email.

Zadejte svůj email, na který Vám e-knihu obratem zašlu